Znajdź partnera TMA

Znajdź autoryzowanego partnera TMA i zastosuj w swojej organizacji moc metody TMA.

Poznaj naszą sieć autoryzowanych partnerów

Metoda TMA jest dostępna za pośrednictwem naszej sieci Autoryzowanych Partnerów konsultantów i trenerów. Nasi partnerzy to nie tylko sprzedawcy. To pełna pasji społeczność profesjonalnych ekspertów, których celem jest poprawa wyników ludzi i kultur organizacji na całym świecie. Każdy partner jest zaufanym członkiem naszego zespołu, upoważnionym do przekształcenia metody TMA w indywidualne rozwiązania, które spełniają specyficzne potrzeby i wyzwania dzisiejszego miejsca pracy.

Zostań partnerem TMA

Współpracuj z TMA, wybierając odpowiednie partnerstwo:

Konsultanci

Jako Konsultant
prowadzisz swoich klientów przez wyzwanie, jakim jest wdrożenie najlepszych instrumentów zarządzania talentami i kariery.

Organizacje

Jako Organizacja wdrażasz najskuteczniejsze instrumenty TMA: Zarządzanie Talentami, Model Talentów, Kompetencje, Zatrudnianie i Oceny Rozwoju w swoim HR.

Trenerzy

Jako Niezależny Trener (kariery) robisz różnicę, korzystając z narzędzi kariery i rozwoju TMA, prowadząc swoich kandydatów w pozytywny sposób.

O metodzie TMA

Metoda TMA łączy organizacje z pracownikami i ma roczny wpływ na ponad 1 milion ludzi na całym świecie. TMA opiera się na psychologii pozytywnej i pomaga w ciągłym rozwijaniu talentów / kompetencji oraz zapewnia wgląd w możliwości rozwoju.

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać listę partnerów metodycznych TMA, którzy mogą spełnić specyficzne potrzeby Twojej organizacji.

Error

Obietnica TMA

Ludzie są najbardziej zmotywowani, efektywni i odnoszą sukcesy w pracy, kiedy mogą wykazać się w niej swoimi zdolnościami!"