Zatrudnij odpowiedni talent, a nie odpowiednie CV.

Wiele nieudanych rekrutacji jest wynikiem niewłaściwego dopasowania zachowania kandydata do wymagań stanowiska, zespołu lub firmy. TMA pomaga wyjść poza życiorys i daje jasny i dokładny obraz talentów, motywacji, motywacji i kompetencji.

Metoda TMA

Zatrudnij odpowiedni talent, a nie odpowiednie CV.

Apple App StoreApple App Store

Podejmuj właściwe decyzje!

Zatrudniając nowy talent, rozwijając istniejący talent lub wdrażając zmiany w swojej organizacji, metoda TMA zapewnia wszystkie informacje potrzebne do podejmowania najlepszych decyzji na każdym etapie cyklu HR.

Klienci

Pomoc dla ponad 2000 firm na całym świecie

Zostań partnerem TMA

Współpracuj z TMA, wybierając odpowiednie partnerstwo:

Konsultanci

Jako Konsultant
prowadzisz swoich klientów przez wyzwanie, jakim jest wdrożenie najlepszych instrumentów zarządzania talentami i kariery.

Organizacje

Jako Organizacja wdrażasz najskuteczniejsze instrumenty TMA: Zarządzanie Talentami, Model Talentów, Kompetencje, Zatrudnianie i Oceny Rozwoju w swoim HR.

Trenerzy

Jako Niezależny Trener (kariery) robisz różnicę, korzystając z narzędzi kariery i rozwoju TMA, prowadząc swoich kandydatów w pozytywny sposób.

Aplikacja Rozmowa o pracę

Aplikacja Rozmowa o pracę to najbardziej wszechstronna aplikacja, która pomaga menedżerom, rekruterom i działom HR osiągać sukcesy podczas profesjonalnych (telefonicznych) rozmów kwalifikacyjnych, zapewniając strukturę potrzebną do każdego tematu CV kandydata.

Apple App StoreApple App Store

Odkryj naturalne talenty, zdolności i kompetencje swoich ludzi.

Wyjdź poza życiorys z TMA

Skontaktuj się z TMA, aby uzyskać bezpłatne demo lub partnerstwo

Error

Obietnica TMA

"Ludzie są najbardziej zmotywowani, efektywni i odnoszą sukcesy w pracy, kiedy mogą wykazać się w niej swoimi zdolnościami."